Наслідки «сухого» закону у Львові та вічна тема – Євромайдан. Усе, що турбувало львів’ян вчора

Вчора, 27 лютого Львів був, як завжди, активним та багатим на події.

У Львові із вчорашнього дня скасували «сухий» закон. Лише шість днів печінка львів’ян відпочивала, відтак дехто так і не встояв перед оковитою та вкрав алкоголь попри заборону. Продавець не змогла впоратися із компанією підлітків, так ті обікрали її магазин.

Ще одна побутова жертва, проте із гіршим кінцем зараз у морзі. Господиня готувала їсти та згоріла живцем у себе вдома. Опіки старенької жінки були по всьому тілу, а це не залишило жодного шансу на одужання. Жінка померла.

Не втихає у Львові тема Євромайдану. Навпроти розтрощеної будівлі СБУ львівські художники намалювали на 50 метрів графіті. У кожній літері «Небесної сотні» вписано ім’я того, хто загинув на Євромайдані.

А тих, хто вижив та постраждав від насильства на Євромайдані, запрошують вчитися у відомий на весь світ Карлов університет. Навіть стипендію обіцяють дати.

У Львові знову бойкотують «регіоналів». В місті з’явились агітаційні білборди, повз яких мимо не пройдеш. Оцінки організаторів акції відверті та сміливі - "Ні копійки - партії вбивць".

А у головному євромайданівському штабі знайшли цікавинки, до яких доторкалась рука людини століття тому.  Унікальні речі можна побачити на власні очі. Історики вже заговорили про новий музей, де розмістять експонати.