У Львові поліцейські затримали 15-річного підозрюваного, який скоїв пограбування на зупинці громадського транспорту.
Подія сталася 7 квітня близько 20:45 на вулиці Городоцькій. Зловмисник ударом кулака збив на землю місцевого жителя, забрав його гаманець, в якому було понад 13 тисяч гривень, і втік з місця злочину.
Правоохоронці швидко відреагували на подію: до розслідування були залучені оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших підрозділів Львівського районного управління поліції №2. Завдяки комплексним оперативно-розшуковим заходам та відео з камер системи «Безпечна Львівщина», поліцейським вдалося встановити місцезнаходження підозрюваного. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Затриманим виявився 15-річний уродженець Закарпаття, який тимчасово проживає у Львові. Раніше він вже мав проблеми з законом і притягувався до кримінальної відповідальності за пограбування.
За процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, слідчі повідомили підозрюваному про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. За цією статтею зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Досудове розслідування триває. Суд обрав для підозрюваного запобіжний захід – тримання під вартою.
Читайте також: За 12 тисяч доларів — перепустка за кордон: на Львівщині викрили схему втечі від мобілізації