Травматолог однієї з комунальних лікарень у Дрогобицькому районі вимагав у військовозобов’язаного чоловіка вказану суму за вплив на прийняття посадовими особами інших лікарень рішення щодо складання медичних документів з внесеними завідомо неправдивими відомостями. Зокрема, наявність у «клієнта» захворювань, які при проходженні військово-лікарської комісії дозволять йому отримати відстрочку чи звільнення від військової служби.
Лікар одержав від «клієнта» частину обумовлених коштів у сумі 1 000 доларів, коли його викрили оперативники кримінальної поліції та слідчі Дрогобицького районного відділу поліції, за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури. Повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.