До війська залучили близько 320 осіб: результати роботи першого центру рекрутингу у Львові

12 лютого минає рік, відколи у Львові запрацював перший в Україні Центр рекрутингу української армії. За цей час Центр, що був створений у співпраці Міністерства оборони України та Львівської міської ради, став одним із найефективніших у країні.

Щомісяця залучаючи до лав Збройних сил України близько 30 охочих служити, повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Пілотний проєкт у Львові мав відточити механіку роботи центрів для масштабування на інші регіони та міста. На сьогодні  проєкт успішно працює і масштабувався по країні. Функціонує уже близько 50 центрів рекрутингу по різних містах України. Напрацьовані чіткі алгоритми роботи, є постійне вдосконалення та пошук можливостей щодо залучення на військову службу, постійно розширюється співпраця з новими військовими частинами, а це сотні контактів, а отже і розширюється кількість вакансій, на які можна залучати кандидатів», - розповідає керівниця Центру рекрутингу у Львові Галина Піскорська.

Ключові результати роботи Центру рекрутингу Львова за перший рік:

  • - надано більше 5500 консультацій – щодо можливостей залучення на військову службу, алгоритмів роботи рекрутингу, наявних вакансій та особливостей проходження військової служби;
  • - майже 1500 осіб опрацьовані як потенційні кандидати;
  • - залучено на військову службу близько 320 осіб, які потрапили на ті посади і в ті частини, які самі обрали, і ще 30 перебувають на фінальних етапах – тобто у начальних центрах чи проходять оформлення на стадії ТЦК/ВЛК;
  • - приблизно 10% – це жінки, які залучені як на штабні, так і на бойові посади; зараз триває робота щодо залучення на військову службу близько 70 жінок;
  • - приблизно третина – залучені за напрямком БПЛА (як рядовий, так і офіцерський склад);
  • - щомісячно залучають на військову службу близько 30 осіб;
  • - відкрито дві локації центру – на вул. Левицького, 67 і на пр. Червоної Калини, 72а.
  • Найзатребуванішими запитами і посадами далі залишаються штабні чи тилові посади, а серед бойових – це напрямок БПЛА. Все частіше є випадки пошуку саме бойових посад серед жінок.

«Ми значно розширили, порівняно з початком нашої діяльності, кількість і варіативність посад. Співпрацюємо з понад 200 військовими частинами. Є можливість залучати кандидатів як на бойові, так і на штабні посади. Успішно залучаємо на військову службу не лише за контрактом, а й за мобілізацією на пряму у військову частину», - додає Галина Піскорська.

Також розширили можливості щодо співпраці з військовими частинами, які залучають іноземців. Уже є позитивні кейси. У зв'язку з тим, що на військову службу залучаються іноземці, зросла й потреба у перекладачах, зокрема іспанської та португальскої мови.

Читайте також: З Центру рекрутингу Львова 300 охочих служать в лавах ЗСУ