Гол Бруніньо приніс «Карпатам» перемогу над «Оболонню», - ВІДЕО

Сьогодні, 26 жовтня, «Карпати» вдома на стадіоні «Україна» приймали київську «Оболонь».

Єдиний гол у матчі був забитий вже на 10-й хвилині. Бруніньо забив влучним ударом після скидки від Підлепенця, який втягнув м'яч у штрафний майданчик Оболоні і пройшов до самих воріт — 1:0! Перший гол бразильського легіонера за «Карпати».

На 26-й хвилині голкіпер «Карпат» Кінарейкин вибив м'яч від своїх воріт прямо на гравця «Оболоні», на щастя гості не скористались подарунком воротаря «левів».

На 55-й хвилині Тарануха вийшов сам на сам з голкіпером, але пробив вище воріт «зелено-білих».

Наприкінці другого тайму Груша мав забивати метрів з п'яти в ворота «Карпат». Гравець «Оболоні» Переправляв м'яч після передачі справа, але на щастя львівʼян не влучив у ворота.

У підсумку рахунок 1:0, «Карпати» перемагають і тепер з 15 очками займають сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату.