Львівські «Карпати» програли «Поліссю», - ВІДЕО

У суботу, 28 вересня, львівській «Карпати» у матчі 8-го туру УПЛ приймали вдома одного з лідерів чемпіонату житомирське «Полісся».

У складі «Карпат» дебютував бразильський легіонер Жан Педрозу. Практично з першої до останньої хвилини гра проходила під сильним дощем.

На 18-й хвилині Гуцуляк навісив із правого флангу, і Крушинський у високому стрибку без перешкод пробив головою під поперечину 0:1.

Але недовго житомиряни тішилися перевагою в рахунку. Вже через хвилину стрімка контратака львівʼян завершилась голом. Підлипенець увірвався у штрафну та видав пас на набігаючого Мирошниченка — удар з 14 метрів і мʼяч влітає у ворота «Полісся» - 1:1!

Ще через хвилину чудову нагоду знову вийти уперед втратили гості. Гуцуляк обігрує Саківа, зміщується у центр і б'є у нижній кут, на щастя львівʼян мʼяч летить поруч із штангою.

На 28-й хвилині Кемкін рятує ворота «Карпат» після удару з близької відстані Луїфера.

Уже в компенсований час першого тайму «Полісся» забила гол «в роздягальню». Після удару зі стандарту, мʼяч на дальній штанзі знайшов Крушинського, який головою скинув м'яч у центру штрафного майданчика на Гуцуляка. Гравець «Полісся»вдало підставив коліно та переправив м'яч у сітку воріт Кемкіна — 1:2.

Після перерви на полі у «Карпат» замість Підлепенця вийшов Костенко, а у «Полісся» Крушинського замінив Таллес Коста.

«Карпати» дуже активно почали другий тайм.

На 47-й хвилині після удару головою Ігоря Невеса ворота житомирян рятує поперечина воріт.

На 55-й хвилині відбулася подвійна заміна у «Полісся» - замість Луїфера та Мустафаєва вийшли Пайшао та Кушніренко.

На 70-й хвилині неймовірний рейд Назаренко з центра поля завершився голом. Кращий бомбардир чемпіонату увірвався в штрафну львівʼян і влучно пробив у дальній верхній кут воріт 1:3.

На 79-й хвилині після дальнього удару Альвареса мʼяч летить повз ворота.

Відразу відбулась ще одна заміна у «Карпат» - замість Невеса вийшов Устименко.

На 86-й хвилині Лупашко замість Очеретько випустив Клименко.

Через хвилину Гуцуляк покинув поле — його замінив конголезький легіонер Йока Джері.

Уже в компенсований час після дальнього удару Кушниренко мʼяч полетів повз ворота.

В останні секунди матчу мав моменти відзначитись Шах, але мʼяч після його сильного удару пролетів над поперечиною.

У підсумку поразка «левів» з рахунком 1:3. «Карпати» з 8 очками залишається на десятому місці у турнірній таблиці.

15:35, 27 вересня