Цієї неділі, 29 вересня, у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, відомому в народі як Шевченківський гай, відбудеться відкриття нового інформаційно-освітнього центру.
Для усіх охочих ознайомитися з новим простором та прогулятися діючою експозицією вхід у цей день до музею буде вільний, повідомляє пресслужба ЛМР.
Інформаційно-освітній центр Львівського скансену – це місце, що зустрічатиме відвідувачів музею, оскільки тут запрацюють сучасні каси та інформаційна стійка. В інфоцентрі облаштували дитячий освітній простір, конференц-зали для проведення заходів, кафе і музейну крамничку.
Також з відкриттям інфоцентру у гаю появиться укриття центру площею понад 130 кв. м, який за потреби може прихистити близько 200 осіб.
Будівля простору інклюзивна та безбар'єрна, у ній обладнані пандуси та доріжки для пересування на кріслі колісному, вбиральня для маломобільних груп населення, понижена стійка на касі, а також кімната догляду за немовлятами.
У неділю, 29 вересня, гості скансену зможуть ознайомитися не тільки з опціями нового простору, але й доєднатися до екскурсій музеєм, відвідати діючі виставки та майстеркласи з гончарства. Завершить цей день співоче дійство за участі співачки, дослідниці автентичних українських пісень та духовного співу Уляни Горбачевської.
Старий вхід теж використовуватимуть: у першу чергу для службових потреб та у дні великого напливу відвідувачів.
15:00 – відкриті майстеркласи з гончарства (гончарня зі с. Потелич, сектор «Львівщина»)
15:00 – оглядова мандрівка-екскурсія скансеном (збір біля входу до інфоцентру)
15:15 – англомовна оглядова мандрівка-екскурсія скансеном (збір біля входу до інфоцентру)
15:30 – оглядова мандрівка-екскурсія скансеном (збір біля входу до інфоцентру музею)
15:45 – кураторська екскурсія Романа Зілінка діючою виставкою в костелі зі села Язлівчик (збір біля входу до інфоцентру)
17:00 –дійство з нагоди відкриття Інформаційно-освітнього центру за участі Уляни Горбачевської та «КолоРаю»
Читайте також: У Львові в Стрийському парку встановлять скульптуру Ярослава Мотики «Викрадення Європи», яку створюють ветерани та митці, - ФОТО, ВІДЕО