У четвер, 19 вересня, у Львові попрощаються з двома військовослужбовцями, які захищали україну від російських окупантів. Мерія закликає долучитись до міської церемонії прощання з Іллею Рудніковичем та Євгеном Смалем, та утриматися у цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок, повідомляє пресслужба ЛМР.
Воїна Іллю Рудніковича поховають на Личаківському кладовищі, а воїна Євгена Смаля – на Голосківському кладовищі, повідомляє пресслужба ЛМР.
Ілля Руднікович (13.11.2002-16.08.2024) Львів’янин.
Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан» з поглибленим вивченням іноземних мов. Здобув ступінь бакалавра на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Тут продовжив навчання на магістратурі.
Ще навчаючись, працював у місцевому кол-центрі, згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «!ФЕСТрепаблік». У вільний час активно займався змішаними бойовими мистецтвами, був призером національних та обласних чемпіонатів з фрі-файту, також захоплювався велоспортом. Був вихованцем клубу карате «Миротворець».
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, перервавши навчання на магістратурі, добровільно став на захист держави від загарбників до складу 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.
У Іллі Рудніковича залишилися батьки та сестра.
Євген Смаль (07.02.1980-14.09.2024) Уродженець міста Рубіжне Луганської області.
Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі. У 1998 році закінчив колишнє Професійно-технічне училище №10 м. Рубіжне.
Після завершення навчання вступив на військову службу до складу військової частини А1853 у місті Львові. Після закінчення контракту працював у транспортній сфері, згодом – на місцевому підприємстві із виготовлення меблів. У вільний час захоплювався автомобілями та кулінарією, обожнював тварин. За словами близьких, «мав чудове почуття гумору та завжди залишався оптимістом».
Сержант. Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист держави від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Згодом був переведений до складу військової частини А4925. Попри отримане складне поранення, мріяв повернутися у стрій.
У Євгена Смаля залишилися дружина і син.
Читайте також: Рада прийняла законопроєкт про збільшення бюджету цього року ще на 500 мільярдів на військові потреби