«Карпати» Львів в напруженому матчі програли «Динамо», - ВІДЕО

Сьогодні, 17 серпня, львівські «Карпати» приймали на стадіоні «Україна» одного з грандів українського футболу — київське «Динамо».

Матч почався бурхливо. Вже на першій хвилині Підлепенець прорвався по правому флангу і відав на лінію воротарського майданчика на Очеретько, який залишився без опіку захисників «Динамо» - удар новачка львівʼян був влучним 1:0!

На 4-й хвилині Піхальонок завдав сильного дальнього удару — мʼяч пролетів над поперечиною.

На 10-й хвилині знову Піхальонок знову завдав свого фірмового удару поза меж штрафної і знову вище воріт.

Але третя спроба Піхальонка завдати дальнього удару виявилась вдалою. Мʼяч відправлений з поза меж штрафною влетів у лівий верхній кут воріт Кемкіна після невеличкого рикошету від Бабогла— 1:1!

На 28-й хвилині Ванат відкинув на Андрієвського, який пробив зовсім поруч із стійкою воріт львівʼян.

У другій половині першого тайму ігрову ініціативу перехопили кияни, але на щастя «зелено-білих» реально гольових моментів не створили.

На 39-й хвилині Біловар підтримав Ігора Невеса, який міг вийти віч-на-віч з голкіпером, але арбітр залишив епізод поза увагою.

На початку другого тайму Шовковський замінив Лонвейка на Шапаренко, а Лупашко випустив замість Костенка Кузика.

На 48-й хвилині удар Шапаренко зі штрафного блокувала стінка львівʼян.

На 58-й хвилині кияни перехопили мʼяч на половині поля «Карпат», Шапаренко відав точний пас на Ваната і нападник «Динамо» спокійно пробив у кут воріт Кемкіна 1:2.

На 63-й хвилині Лупашко посилив групу атаки львівʼян замінив відразу трьох гравців. Замість Чачуа, Невеса та Підлипенця, вийшли Устименко, Шах та Стеніо.

На 69-й хвилині «Карпати» мали шанс зрівняти рахунок, але потужний удар Стеніо в штрафному майданчику відбив Бущан.

На 73-й хвилині Шовковський кинув у бій свіжі сили — замість Кабаєва та Волошина вийшли Ярмоленко та Брагару.

На 76-й хвилині знову Стеніо завдав удару по воротах киян, але Бущан впевнено фіксує мʼяч.

На 78-й хвилині Очеретько падає у штрафному майданчика після відмашки Копієвського, але замість пенальті арбітр «нагородив» гравця «Карпат» жовтою карткою.

На 81-й хвилині Устименко влучив в ворота Бущана, але гол не зараховано, на жаль, нападник львівʼян перебував в офсайді.

На 90-й хвилині Ярмоленко вийшов віч-на-віч з Кемкіним, і голкіпер «Карпат» порушує правила вибиває руками мʼяч з під ніг нападника киян.

Арбітр призначає пенальті, який впевнено реалізував Ярмоленко — 1:3.

На жаль «Карпати» програли, але вони виглядали досить пристойно у напруженому матчі з українським грандом.

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адамюк, Бабогло (к), Полегенько, Альварес, Очеретько, Підлепенець (Стеніо, 63), Чачуа (Шах, 63), Костенко (Кузик, 46), Іґор Невес (Устименко, 63).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Жан Педрозу, Саків, Клименко, Рябов, Векляк, Тлумак Ю.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

“Динамо”: Бущан (к), Вівчаренко, Тимчик, Михавко, Біловар, Лонвейк (Шапаренко, 46), Піхальонок (Михайленко, 82), Андрієвський, Кабаєв (Брагару, 73), Волошин (Ярмоленко, 73), Ванат.

Запасні: Нещерет, Рубчинський, Караваєв, Малиш, Себальйос, Буяльський, Діалло, Дубінчак.

Головний тренер – Олександр Шовковський.

Голи: Очеретько, 1 – Піхальонок, 23, Ванат, 58.

Попередження: Очеретько, 79.