У Львові ввели в експлуатацію логістичний центр PORT LVIV 2.0

У Львові ввели в експлуатацію логістичний центр PORT LVIV 2.0. На території, площею 28000 м², розташовується складська, виробнича, торгова та офісна нерухомості, заклади харчування, супермаркет, зона відпочинку з власним озером та ландшафтним дизайном, а також конференц-зал в укритті. PORT LVIV 2.0 забезпечить понад 500 нових робочих місць. 

Проєкт передбачає 6 черг введення в експлуатацію, з яких 4 вже завершені, а 2 останні планують здати до кінця третього кварталу, повідомляє пресслужба логістичного центру. 

Про логістичний центр

PORT 2.0 є продовженням Львівського логістичного центру «PORT».Він розташований у 900 метрах від об’їзної дороги: за 9 км від центру Львова та 15 км від аеропорту. Логістичний центр – це не лише розвинена інфраструктура, а цілісна екосистема з людиноцентричним підходом. На території побудували конференц-зал в укритті, який слугуватиме ком'юніті-центром для резидентів та учасників заходів. Там буде забезпечена повна автономність, включаючи технології енергозаощадження та запаси їжі для людей і тварин.

Для підвищення енергоефективності у PORT 2.0 проєктується сонячна електростанція. Вона на 90% забезпечить незалежність від зовнішнього енергопостачання у сонячні дні. Для незалежного опалення, Alterra Group розширять котельню з додатковими котлами на пелетах.

Автоматичні системи пропуску забезпечують швидкий заїзд та виїзд автомобілів, а інтелектуальна система відеонагляду підвищує рівень безпеки. На території доступний безплатний Wi-Fi, зарядні станції для електромобілів та встановлений потужний генератор. Для відпочинку персоналу передбачені кімнати з душовими кабінами, санвузлами, зонами відпочинку та кухнею. Також для резидентів створено додаток «Resident app» для зручного управління комерційною нерухомістю зі смартфона.

Інвестиції та вакантність

Загальна вартість проєкту — 22 мільйони доларів. PORT 2.0 спроєктувала архітектурна компанія VR-Group. Основна ідея – дати можливість власникам складів мати на одній території офіси, додаткові точки продажу та хороший архітектурний устрій. Для логістичного центру розробили брендбук з кольорами, які додали акцентів та підкреслили архітектуру. А для полегшення орієнтування на складських будівлях, розмістили підсвічені 3D-літери терміналів.

У рамках ESG стратегії, суть якої полягає в поліпшенні екологічних, соціальних та управлінських аспектів, важливу частину відіграє озеленення. Alterra Group створили велику зелену зону з боку дороги, облаштували 46 соток газону, висадили 60 дерев, та створять будиночок для комах з екологічно чистого дерева для підтримки екосистеми. PORT 2.0 будували з урахуванням екологічних стандартів, використовуючи природні матеріали.

Читайте також: Сміттєпереробний завод у Львові збудовано на 65%, - ФОТО, ВІДЕО