Із резервного фонду бюджету Львівської МТГ виділили 4,3 млн грн на ремонт аварійної підпірної стінки на вул. Хорватська, 9, та ремонт аварійних конструкцій у СЗШ №31, що на вул. Княгині Ольги, 104, та аварійних елементів будівлі початкової школи “Малюк”, що за адресою вул. Володимира Великого, 41-А.
Так, департамент житлового господарства та інфраструктури отримає 406,4 тис. грн для виведення із аварійного стану підпірної стінки у внутрішньому подвір’ї житлового будинку № 9 на вул. Хорватській, повідомляє пресслужба ЛМР.
Як пояснюють у департаменті, будинок №9 на вулиці Хорватській 1929 року забудови, розташований в межах складного рельєфу. Відтак підпірна стіна у внутрішньому подвір′ї є основною конструкцією, яка стримує ґрунт на перепаді. Однак, під час обстеження виявлено, що стінка, особливо в межах її основної частини вздовж будинку, має значні руйнування і зміщення. По верху кладка стінки має значну поздовжню горизонтальну щілину, є зсув верхньої частини в сторону подвір’я і вся стінка має явно виражені випучування та нахили в сторону подвір’я. Сходи вздовж підпірної стінки повністю зруйновані. Тому існує загроза створення аварійної ситуації з обвалом підпірної стіни.
Натомість управління освіти отримає 2 млн 886 тис. грн для проведення аварійно-відновлювальних робіт у СЗШ № 31 на вул. Княгині Ольги, 104. І також 1 млн грн для проведення невідкладних ремонтних робіт у будівлі початкової школи “Малюк”, що на вул. Володимира Великого, 41-А.
«У СЗШ № 31 аварійна ситуація у галереї. Зокрема є значна деформація підлоги. В окремих місцях відмітка підлоги опустилась нижче проектного значення на 180 мм. Є локальне відшарування плитки від бетонної основи, відшарування оздоблення із керамічної плитки, неправильно виконано карнизний звис даху, що приводить до потрапляння води під фундамент галереї та ін.
А у початковій школі «Малюк» аварійна ситуація з технічним станом водовідведення будівлі. Зокрема у частині будівлі немає зовнішнього водовідведення. Водостічні труби не виведені в мережу дощової каналізації, що спричиняє проникнення вологи із зовні на стіни підвалу. А на стінах підвальних приміщень виявлені зволожені ділянки кладки, що призводять до відшарування, руйнування і відпадання штукатурки, грибок. Внаслідок підйому рівня ґрунтових вод та під час інтенсивних атмосферних опадів вода потрапляє в приміщення підвалу», - пояснили в управлінні освіти ЛМР.
Читайте також: На вулиці Озаркевича розпочали ремонтні роботи