На Львівщині зробили единий портал пільг та послуг для захисників та захисниць

Портал послуг та пільг для захисників та ветеранів розробили у Львівській ОВА. На реалізацію проєкту не витратили жодної гривні з обласного бюджету.

За повідомленням Львівської ОВА, це унікальний інформаційний ресурс, який містить інтерактивну мапу установ Львівщини, які надають послуги та пільги ветеранам, захисникам, членам їхніх сімей, сім’ям загиблих, зниклих безвісти чи в полоні, а також сім’ям Героїв Небесної Сотні.

Для того щоб скористатися Порталом потрібно спершу зайти на сайт Львівскої ОВА, знайти розділ Захиснику та Захисниці та натиснути на портал. Там розміщена мапа з установами, як державними, так і комунальними, які надають того чи іншого роду послуги.

«Ми ставили перед собою завдання – розробити платформу, яка б інформувала про усі послуги, які можуть отримати наші ветерани та члени їхніх родин у своїх громадах. Відтепер це можна зробити в онлайн-режимі. Наприклад, на порталі є категорії: бізнес, житло, лікування та реабілітація чи соціальна допомога. Обравши один з пунктів та свою громаду, ветеран отримає інформацію про надавача вказаних послуг та місце його розташування. Цей портал інтерактивний, тому дані будуть оновлюватися», – розповів керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Платформу розробили в межах реалізації проєкту «Аналітичний портал Львівщини» і Концепції підтримки Захисників та Захисниць України.

Адміністратором інформації є Львівська ОВА, яка разом з громадами та установами збирає, формує та актуалізовує інформацію, яка розміщена на порталі.

«Аби Портал успішно запрацював, нам знадобилось трохи більше ніж три місяці на його розробку. За актуальність даних можете не перейматись, Львівська ОВА веде постійну комунікацію з громадами щодо їх оновлення. Нам важливо, аби цей портал дійсно став у пригоді захисникам та ветеранам, тому будемо вдячні за зворотній зв’язок. Нагадаю, «Аналітичний портал Львівщини» нам допоміг розробити проєкт USAID «Говерла», тому жодної гривні з обласного бюджету не витрачено», – зазначив директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

Покрокова інструкція

- Спершу оберіть категорію: військовослужбовець без статусу, волонтер, доброволець АТО, особа з інвалідністю, учасник бойових дій чи війни, учасник Революції Гідності (або члени їхніх сімей), родини загиблих військових чи зниклих безвісти.

- Далі оберіть свою громаду у наступній категорії.

- Визначте тип послуг, які шукаєте: бізнес, житло, культура та дозвілля, лікування, реабілітація, навчання, послуги на житлово-комунальні послуги, правова допомога, працевлаштування, соціальна підтримка.

- Після усіх цих дій, на мапі з’являться відмітки, де можна отримати вказану вами послугу і у вказаній вами громаді чи поблизу.

Відеоінструкція: http://surl.li/tzkbf

Читайте також: На фронті за добу відбулося 97 бойових зіткнень