13 квітня до Львова з гастролями повертається вистава “Чуваки не святкують, або Ukrainian”. Торік восени ця актуальна постановка режисера Максима Голенка за творами Руслана Горового уже наробила галасу у місті Лева. Тож її творці везуть показ “на біс”. Цього разу – не сцені Палацу культури залізничників “РОКС”.
Цієї весни виставу “Чуваки не святкують, або Ukrainian”, окрім Львова (13 квітня), побачать також у Києві (29 березня) та Івано-Франківську (14 квітня). А влітку гастрольний тур продовжиться і в інших містах України, повідомляє "Український репортер".
“Чуваки не святкують, або Ukrainian” у театральних колах називають “виставою–катарсис”, “ковтком свіжого повітря в театральному житті України”. Це постановка, на яку ходять знову і знову. Вона – про кожного з нас, про життя – як воно є.
Гумор і водночас сум, сміх і водночас сльози. На сцені – неймовірний Дмитро Усов, актор Одеського українського театру ім. Василька, київських Дикого театру та Театру на Липках. Також саме у цьому спектаклі відбувся акторський дебют Руслана Горового, автора “Чуваків” – відомого українського журналіста, письменника, музиканта. До слова, Горовий – автор ще й музики та слів пісень, що звучать у саундтреку постановки.
Вистава – про сучасність, про війну та про те, як ми змінювалися разом з Україною. В центрі сюжету – не сама війна, а життя «Чувака» – українця, який розповідає про своє дитинство і юність в Конотопі, навчання в Києві, Майдан, війну росії проти України, дружбу, любов та зраду.
Режисер вистави “Чуваки не святкують, або Ukrainian” – Максим Голенко, сьогоднішний художній керівник Національного театру ім. Марії Заньковецької. Сценограф та костюми – неперевершена Леся Головач, художник – найвідомійший плакатист України Нікіта Тітов. Продюсер – Михайло Бондаренко, засновник театру та гастрольного руху “Ампулка”.
Новітня класика, яка декому відкриє очі на правду, про яку мовчать, декому допоможе зрозуміти серйозність ситуації, а іншим – зможе просто підняти настрій і змусити вірити в краще майбутнє. Увага: вистава 16+, використовується ненормативна лексика.