Житло, офіси, садок та нова школа – на вулиці Тролейбусній буде новий комплекс.
Про будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземними паркінгами на вулиці Тролейбусній у Львові розповів головний архітектор міста Львова Антон Коломєйцев під час засідання виконавчого комітету.
Як зазначив головний архітектор Львова, йдеться про звернення Головного управління Національної поліції у Львівській області. На вулиці Тролейбусній передбачається будівництво комплексу житлових і нежитлових будівель.
«Маємо житлові квартали, а також нежитлові приміщення та будівлі в південній частині, ближче до гаражного кооперативу, де санітарна зона не дає можливість розташувати житло. Так само передбачається офісна будівля в південно-західній частині.
Це вже відкоригований варіант проєкту. Тут суттєво понижені показники житлової забудови, середня висотність. Житлові будинки є на 4, 7, 8 поверхів та лише одна дев’ятиповерхівка – такий просторовий акцент на куті», – зазначив Антон Коломєйцев.
За словами головного архітектора, це інвестиційний проєкт. Він передбачає будівництво приміщень поліції на вул. Збиральній. Також в межах цієї реконструкції місту передадуть будівлю для майбутнього облаштування школи. Це посилитьсоціальну інфраструктуру в мікрорайоні.
Окрім цього, в північно-західній стороні комплексу передбачено дитячий садок з прилеглою ділянкою, де можна буде проводити заняття з дітьми на відкритому повітрі.
«З точки зору міста в цьому мікрорайоні критичним є питання соціальної інфраструктури, тому що там є переповнена приватна «Школа вільних і небайдужих», а поруч міські школи також переповнені. Тому нам важливо, щоб тут була сформована нова школа. Тож поліція зголосилася віддати свою територію і будівлю на вулиці Тролейбусній місту для облаштування там школи.
Участь потенційного забудовника у облаштуванні школи буде обговорюватись після проведення інвестиційного конкурсу та визначення переможця», – зазначив Антон Коломєйцев.
Читайте також: У Львові кількість користувачів ЛеоКарт досягла позначки 300 тисяч.