Львів буде повертати 50% вартості генераторів, які купуватимуть мешканці багатоповерхівок

Львів компенсує частину витрат, які мешканці багатоповерхівок витратили на генератори. 

Львів буде відшкодовувати 50% вартості генераторів, які самостійно купили мешканці багатоповерхівок у місті. Відповідне рішення 4 листопада прийняв виконавчий комітет ЛМР. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"Розуміємо, що для багатьох будинків купити генератор є складно, відтак, щоб полегшити фінансове навантаження на їхні бюджети і допомогти придбати альтернативні джерела електроенергії, впроваджуємо цю Програму у Львові", - наголосив Олександр Одинець. 

За його словами, програма передбачає компенсацію на відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках 3-х та більше поверхів. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн. Є вимоги до електрогенератора – його номінальна потужність має бути від 3 кВт.

Щоб стати учасником Програми, мешканці спільно з балансоутримувачем будинку – це ОСББ, управляючі компанії, виконавці житлових послуг будинків, а також ЖБК, спочатку мають оплатити купівлю електрогенератора через банк. Далі, для отримання компенсації, подають через ЦНАП або сервіс електронних звернень на розгляд комісії пакет документів:

  • заяву встановленого зразка на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;

  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);

  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера електрогенератора (або інше заводське маркування);

  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку;

  • документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).

Тоді, створена для цього комісія розглядає звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми, та скеровує протокол головним розпорядникам коштів – районним адміністраціям. Районна адміністрація готує зведений перелік усіх учасників Програми та готує проєкт розпорядження про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторі.

Відтак вже з наступного тижня мешканці можуть звертатися ЦНАП і подавати заяви на участь у Програмі. Передбачається, що процедура розгляду заяви і прийняття рішення триватиме до 10 днів.

 Читайте також: У Червонограді за 15 млн грн ремонтують гуртожиток для переселенців, - ФОТО