У Львові врятували лелеченя, яке блукало на Личаківській декілька днів, - ФОТО

Лелеченя доправили в Домівку врятованих тварин у Львові. 

2 вересня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що у Львові працівникам Домівки врятованих тварин вдалося зловили лелеку на вулиці Личаківській, який блукав декілька днів. Його доставили у притулок.  

За словами керівника зоологічного відділу ландшафтного парку "Знесіння" Ореста Залипського, пташеня ще не може добре літати, тому перебуватиме у Домівці поки не підросте.

"Птах в нормальному стані, його забрали наші працівники сьогодні зранку. Вчора цілий день просидів на самому даху одного із будинків, що на вулиці Личаківській, а вже вночі злетів донизу. Він просто ще малий, підліток - вчився літати і відбився від зграї.

Лелека не поранений. Зараз ми забрали його до себе, аби він ще підріс. Згодом ми плануємо його відпустити", - розповів Орест Залипський.

Лелеченя, яке блукало по вул. Личаківській, доправили у Домівку врятованих тварин
Лелеченя, яке блукало по вул. Личаківській, доправили у Домівку врятованих тварин

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок 2 вересня

Фото на головній: Лілії Онищенко