На фасаді львівської Ратуші показали аудіовізуальне шоу про відомого скульптора Михайла Дзиндру.
Як повідомляє 032.ua, 27 грудня о 20:00 на фасаді Ратуші усі охочі змогли побачити справжнє аудіовізуальне шоу. 3D-мапінг приурочили 100-літтю відомого скульптора Михайла Дзиндри. Під час дійства показали найвідоміші скульптури митця.
Саме цим дійством розпочалося святкування у місті 100-ї річниці від народження Михайла Дзиндри. У міськраді анонсують і ніші культурні, освітні та просвітницькі події, що стосуватимуться творчості Михайли Дзиндри.
Таке феєричне шоу створили управління культури ЛМР разом зі студією креативного виробництва Kurbas Production.
Довідково. Михайло Дзиндра – всесвітньо відомий український скульптор, графік та архітектор, який збагатив світове мистецтво новим баченням пластики та модерної композиції.
Митець народився на Львівщині, у 50-тих роках виїхав з родиною у США, де мав успішну мистецьку кар’єру, працював з О.Архипенком. Згодом купив у Флориді земельну ділянку під створення музею сучасного мистецтва. Однак, після проголошення незалежності у 1991 році вирішує повернутися на батьківщину і забирає із собою майже всі свої модерні стичні скульптури. У 2005 році у Брюховичах був відкритий Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри.
Читайте також: "Боротьба з часом": у Львові презентували унікальну виставку скульптур, - ВІДЕО, ФОТО