SID City: у місті відкрили перший Науковий парк “Львівської політехніки”

Фото з сайту "Львівської політехніки"

10 червня відкрили перший у Львівській області Науковий парк НУ “Львівська політехніка”. Брендова назва закладу - SID City (Science, Innovations, Development). Діятиме він на базі Tech StartUp School.

Як передає 032.ua, науковий парк зареєстрували 5 червня як товариство з обмеженою відповідальністю. Засновниками виступили: НУ “Львівська політехніка”, ГО “Тех Стартап Скул”, Корпорація “Софтсерв”, ТзОВ "Компанія з управління активами "Роял-стандарт", ТзДВ “Гал-Кат”. Розмір статутного капіталу становить 3,1 млн грн.

Поки що Науковий парк складається з трьох комплексів Tech StartUp School. На вулиці Городоцькій діятиме виробничий майданчик. У комплексі на вул. Колесси розвиватимуть сфери ІТ та біотехнологій. Третій простір - на вул. Князя Романа - буде креативним та призначений для айтішників, архітекторів і дизайнерів. Загальна площа приміщень - 27 тис. кв. м.

За задумкою засновників, у SID CITY розвиватимуть не лише науку, але й бізнес. В ідеалі, планують створити внутрішній ринок для задоволення попиту молодих науковців та студентів. На базі закладу розвиватимуть стартапи, залучатимуть до співпраці інноваційні організації та підприємства.

За даними YouControl, ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" зареєстроване на ринку з 2012 року у Ковелі. Засновником є львівський депутат Остап Доскіч, керівником - Василь Луцишин, підписантом - Юрій Макогін. Компанія займається відновленням відсортованих відходів, серед іншого - виробництвом міді, оптовою торгівлею металами, хімічними продуктами та брухтом.

ТОВ "КУА "РОЯЛ-СТАНДАРТ" зареєстроване у Львові з 2012 року. Кінцевий бенефіціар - львів’янин Андрій Дрібнюк, засновниками також вказані Віталій Гавриляк, Дмитро Смирнов, Олександр Стаднік та Захарій Онисько. Компанія займається управлінням фондами.

Читайте також: Чим відрізняються літні майданчики у Львові та Європі і які альтернативи, - ФОТО