Українська компанія-виробник електровелосипедів Delfast отримала міжнародний ідентифікаційний код виробника WMI (World Manufacturer Identifier) і право призначати VIN-коди своїм електровелосипедам.
Як розповіли 032.ua представники ГО "Greencubator", тепер компанія зможе вийти на міжнародні ринки з офіційним статусом виробника, а в подальшому планує продавати українські електровелосипеди у країнах Європи та США.
"Навесні Delfast перемогла у грантовій програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери» від ЄБРР та ЄС. Частиною ваучера стало оформлення міжнародного ідентифікаційного коду виробника. Отримання коду WMI та можливість призначати VIN-коди відкриває шлях для електробайків Delfast на всіх типах доріг і транспортних магістралей на основних ринках компанії. Електровелосипеди з VIN-кодом зможуть легально пересуватися міжміськими автострадами — оскільки вони здатні розганятися понад 25 км/год, VIN-код є для них обов’язковою вимогою", - зазначили еко-активісти.
Виробники електровелосипедів планують продавати свої продукти кур'єрським службам та сервісам доставки, співпрацювати з міжнародними донорами рівня ЄБРР та ЄС.
Читайте також: Безвіз в дії: куди можуть полетіти львів'яни
"Отримання ваучеру — це своєрідне визнання потенціалу Delfast з боку ЄБРР та ЄС. Така підтримка дуже допомагає молодим українським компаніям, особливо тим, що працюють з країнами ЄС та в США. Таким чином, окрім фінансової допомоги, що дозволила нам набагато швидше реалізувати плани щодо сертифікації електробайків Delfast, тепер наші партнери, клієнти та потенційні інвестори бачать певний “сертифікат якості”, коли ми показуємо, що ми є призери програми кліматичних ваучерів від ЄБРР та ЄС", - розповів Даніл Тонкопій, CEO компанії Delfast.
Кліматичний ваучер компанія використає і на вдосконалення апаратної складової продукту, а саме: дизайну рами, оновлення контролеру двигуна, який збирає дані про стан велосипеда, контролює подачу енергії на педалі, виявляє несправності тощо.
Довідково: Кліматичні Інноваційні Ваучери (Climate Innovation Vouchers, CIV) започатковані в рамках програми Європейського банку реконструкції та розвитку «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Європейського Союзу. В Україні її впроваджує ГО Greencubator. Україна стала першою серед країн діяльності ЄБРР, в якій запрацювала програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери».
Читайте також: Де у Львові взятивелосипед напрокат, - ІНТЕРАКТИВНА МАПА