8 безкоштовних подій у Львові цього тижня

 032.ua зібрав найяскравіші безкоштовні події тижня, які не можна пропустити. 

Вечірка на Високому замку

Продовжувати святкування Великодня можна у понеділок на нижній оглядовій площадці Високого замку. Для вас на SMonday гратимуть: Manu - Phill Vibe - Adrian Fisher - Tom Sawyer - Buratino - LSTN - Náni - Valeri Cassi.

P.S: У випадку зливи організатори будуть змушені скасувати захід.

Де? Нижня оглядова площадка "Високого замку";

Коли? 29 квітня з 14:00 до 22:00;

Скільки? Вхід вільний.

Концерт Torban Folk Band

Основа музики Torban – давні пісні, віднайдені в архівних матеріалах. Більшість пісень є обрядовими: коляда, веснянки, купальські та весільні, адже власне вони сповнені архаїчного, дохристиянського змісту.  Марічка Чічкова – спів, концертина; Юрко Дворник – спів, колісна ліра, дримба; Святослав Галась – бас-гітара; Данута Згарда –с пів, перкусійні інструменти, духові; Артур Темченко – спів, перкусійні інструменти, дримба.

Де? Дзиґа (вулиця Вірменська, 35);

Коли? 29 квітня о 20:00;

Скільки? Вхід вільний.

Мокрий Понеділок

Одразу після Гаївок треба продовжувати святкування в хорошій компанії. Доїдайте паску, беріть друзів та готуйтеся танцювати.

Де? Клуб !FESTrepublic (вулиця Старознесенська, 24-26);

Коли? 29 квітня о 21:00;

Скільки? Вхід вільний.

Vedel Music Jam

Vedel School вже традиційно проводить щотижневі музичні джеми, на які може потрапити кожен, без вийнятку, музикант або просто слухач. Jam’и були започатковані музикантами, як спосіб поділитись новими сміливими ідеями та вільно обмінятись ними, поекспериментувати. Подія, на якій музиканти грають задля власного задоволення та творчого росту, а взяти інструмент і виступити може кожен з присутніх. Місце, відокремлене від закладів громадського харчування та барів, де основним дійством є музика та артист, а не напої чи їжа. 

Де? Vedel School - Школа Сучасної Музики (Заводська, 31);

Коли? 16 квітня з 20:00 до 23:00;

Скільки? Вхід вільний.

Великдень у родині Івана Франка: дух і смак традицій

Предковічні українські традиції святкування Великодня Іван Франко виніс із рідних Нагуєвичів, з батьківської хати, продовжив у своїй сімʼї і передав дітям і внукам. Водночас це свято в житті письменника було повʼязане з цілою низкою важких випробувань та болісних ударів долі. Що це були за випробування і як допомагало їх долати світло Воскресіння, як осмислював великодні традиції та обряди письменник-мислитель у художніх та наукових творах, які сенси закодовані в основних символах та атрибутах цього свята, як відзначали Великдень в родині Франків, які страви готували, чи малювали писанки, де водили гаївки і до якої церкви носили святити паску – про все це у розповіді франкознавиці Наталі Тихолоз. 

Де? Дім Франка (вулиця Івана Франка, 150-152);

Коли? 2 травня 0 16:00;

Скільки? Вхід вільний.

Філософський сніданок у Домі Франка: Бути львів'янином

Львів упродовж століть був мультикультурним та мультирелігійним містом, де представники різних націй почувалися затишно й визнавали себе корінними львів’янами. Однак, попри все, Львів став непохитним гарантом української ідентичності. А чи існує львівська ідентичність? Чи ми ідентифікуємо львів’янина лише за ґварою та за його любов до кави й бабциного сирника? Можна прожити все життя у Львові й нічого не зробити для міста, тоді постає питання, чи можна назвати таку людину львів’янином. Що таке – бути львів’янином? Про це говоритимуть на Філософському сніданку в Домі Франка.

Де? Дім Франка (вулиця Івана Франка, 150-152);

Коли? 3 травня о 11:00;

Скільки? Вхід вільний.

Поетичний ретро-дворик

Цьогоріч команда офісу Міста літератури спільно з Публічними бібліотеками Львова, за підтримки Управління культури Львівської міської ради організовує для львів'ян і гостей міста поетичні читання в дворику Ратуші. Тут кожен може виступити зі своїми творами, або ж зачитати вірші улюблених українських та іноземних митців слова.

Де? Дворик Ратуші (площа Ринок, 1);

Коли? 3 травня о 16:00;

Скільки? Вхід вільний.

15x4 - Щоденники / Блискавки / Мозок / Харизма

4 лекції по 15 хвилин – дозволить вам краще зрозуміти навіщо ми заводимо щоденники, як працюють блискавки, яка будова у наших мізків та про яких людей ми говоримо "оце харизма".

Поведінка і потреби сучасних людей в особистих і публічних щоденниках шаблонні чи унікальні? Які мотиви в них реалізуються? Як особистість виявляє себе в соцмережах і щоденниках? І як ведення щоденників впливає на особистість? – про це на свому досвіді та дослідженнях психологів розповість Тетяна Снежик.

Де? Перша Львівська Медіатека (вулиця Мулярська, 2А);

Коли? 3 травня о 18:30;

Скільки? Вхід вільний.

Нагадаємо, цього року Львів святкуватиме День міста у стилі ретро. Більше інформації про культурні події у Львові дізнавайтеся у розділі "Афіша" на нашому сайті.

Партнерський спецпроект
11:00, Вчора