Громадський бюджет Львова 2018: ТОП-7 проектів для Шевченківського району

1 листопада у Львові розпочався етап голосування за проекти, подані львів’янами на Громадський бюджет. До 15 листопада мешканці міста можуть віддати два своїх голоси за великий та малий проект, який на їхню думку, слід втілити у життя.

Сайт 032.ua відібрав найбільш цікаві проекти з поданих львів’янами для реалізації у Шевченківському районі міста та пропонує ознайомитися з ними нижче.

Скейт-рампа в Рясне-2

Тарас Стаховський запропонував проект №131, яким передбачається створення “першого громадського простору Рясне-2”, робота над яким триває уже четвертий рік. На вулиці Величковського, на пустирі перед школою уже є, зі слів автора, пергола (конструкція з арок) та міні-сцена, і стандартний майданчик. Зараз пропонують встановити скейт-рампу для активностей підлітків, а також належне освітлення та лавки зі смітниками. Вартість проекту оцінили на 495 тисяч гривень.

Сучасна палата інтенсивної терапії для новонароджених

Проект №64 від Віталія Свіщова передбачає створення сучасної палати інтенсивної терапії для новонароджених у пологовому відділенні НКП "3-ої міської лікарні" на вул. Я. Раппопорта, 8. Палату пропонують доукомплектувати новітнім обладнанням, відповідно до наказів МОЗ України №225,484,1024,255. Вартість проекту: 2 мільйони 999 тисяч 480 гривень.

Сучасна лабораторія для дитячої лікарні на Орлика

Наталія Ліпська зареєструвала ще один проект, спрямований на покращення дитячої медицини в місті, під номером 137. Львів’янка пропонує придбати новітнє обладнання для лікарні на Орлика, 4, щоби отримувати точні та швидкі аналізи за 15 - 30 хвилин. Сучасна лабораторія за 2 мільйони 988 тисяч 749 гривень зможе виконувати близько 65 типів аналізів та значно збільшить шанси маленьких пацієнтів на одужання.

Нове обличчя Палацу Гната Хоткевича

Олександра Онишкевич пропонує облаштувати мультифункціональний простір навколо Палацу Гната Хоткевича по вул. Кушевича, 1 у Львові. Проект №111 передбачає облаштування пішохідної зони та зони дитячого громадського простору, озеленення та освітлення території, заміну існуючих сміттєвих контейнерів на підземні, облаштування зони паркування та суміжної зони, а також створення велодоріжки. Вартість проекту: 3 мільйони гривень.

"Сo-working zone” - простір для навчання та творчості

Проект №40 від Лесі Войтової є зразком того, як має виглядати сучасний освітній простір у школі. Звичайний шкільний вестибюль школи №99 по вул. Творчій, 1 може перетворитися на коворкінг-зону: місце спілкування, обміну досвідом, навчання та відпочинку. В одній із зон планують розмістити SMART Board та пристрій для підзарядки телефонів, в іншій - зручні двоповерхові лавки та пуфи, телевізор, невеличкі мобільні столики, які можуть слугувати імпровізованим класом. У третій зоні має бути проектор зі столом нестандартної форми, кріслами й лавками, а також  розкладний тенісний стіл та ігри для розвитку. Вартість проекту: 495 тисяч 600 гривень.

Сквер на Під Голоском

Володимир Беньо у проекті №67 пропонує створити новий сквер у мікрорайоні Під Голоском, де активно розбудовуються багатоповерхівки, і є катастрофічна потреба у громадському просторі. Проектований свер розташували біля вулиці Малоголосківської на території 0,58 га. Функціонально, простір поділять на кілька зон: спортивну (з універсальним майданчиком для різних видів спорту та вуличними тренажерами), дитячі відпочинкові майданчики, зону барбекю, рампу для катання на скейті та роликах. Реалізацію проекту пропонують розбити на дві черги до 2020 року. Вартість: 1 мільйон 418 тисяч 150 гривень.

Простір спорту, безпеки та відпочинку для дошкільнят

Проект №87 від Олега Труша передбачає створення цікавої зони для розвитку та відпочинку діток з ДНЗ №144 на вул. Б. Хмельницького, 93. Автор пропонує створити тематичну зону з твердим покриттям у вигляді “велосипедних” доріжок для катання на самокатах та велосипедах, із встановленими дорожніми знаками, розміткою, місцями для паркування, зеленими насадженнями та лавками. Вартість проекту: 488 тисяч 320 гривень.

Повне або часткове копіювання матеріалу забороняється та вважається порушенням авторських прав.

Більше про цікаві проекти Громадського бюджету можна прочитати ТУТ.