Львів’яни вимагають від чиновників виправити недоліки на вулиці Личаківській, - ФОТО

Депутати погрожують вдатися до радикальних дій.

23 липня у Львові відбулася зустріч мешканців вулиці Личаківської та прилеглих з приводу врахування побажань громади щодо облаштування території на нещодавно відремонтованому відрізку дороги, - передає 032.ua.

Як розповів депутат ЛМР Ігор Дякович, незрозумілою для львів’ян є позиція проектантів та виконавців щодо пішохідних доріжок, зокрема, підйому до стадіону "Скіф", оскільки ця ділянка абсолютно не пристосована для маломобільних груп.

“Також є питання до розташування трамвайних зупинок і дорожніх знаків, адже виїхати з двору можна лише в одну сторону, а щоб повернути в протилежну потрібно проїхати кілька зайвих кілометрів. Немає кишень для громадського транспорту, зокрема в районі вул. Котика та вул. Мучної, через що при інтенсивному русі на дорозі будуть затори. Якщо чиновники не почують вимог громади, ми вдаватимемося до радикальних дій!”, - наголосив Ігор Дякович.

У свою чергу львівський активіст Антон Лягушкін повідомив, що частково думку мешканців щодо організації дорожнього руху на Личаківській таки було почуто: відповідно до знаку, який встановлено на розі Ніщинського та Личаківської, таки дві смуги буде "вгору" (від центру), а одна "вниз", тобто до центру.

“Отож "плач Ярославни", щодо ліквідованого "острівця безпеки" абсолютно необгрунтований, оскільки ніяких лобових зіткнень при такій ОДР не може бути. Єдине, що без облаштування "кишень" на зупинках в напрямку центру можливий обгін по зустрічній автобусів, які стоять на зупинці”, - зазначив Антон Лягушкін.

Читайте також: Депутат-ляшківець відремонтує пустомитівський Народний дім за понад 2 млн грн

Активіст закцентував увагу й на проблемі водовідведення на Личаківській, яка стала очевидною після нещодавнього дощу. Окрім калюж, на болото перетворився газон біля автобусної зупинки, вода також затікає у коробки підключення вуличного освітлення.

“Так само нічого не змінюється і щодо "ступінчастого пандуса" в районі середньої школи № 63. Що дивує: більшість речей, які просять виправити мешканці, не потребує значних капіталовкладень. І їх не проблема виправити. Отож, хочеться спитати Ірину Маруняк [директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури - ред.], невже не можна проявити твердість і змусити "горе-проектувальників" усунути недоречності?”, - резюмував Лягушкін.

Нагадаємо, що масштабний ремонт вулиці Личаківської у Львові розпочався 25-го березня минулого року. Виконавець робіт - ТзОВ “Онур” проводить роботи у три етапи: уже завершили ремонт перехрестя Личаківська-Мечникова і ремонт дороги від перехрестя до вулиці Котика. Завершальний етап робіт - від вул. Котика до вул. Пасічної. Півторарічний ремонт вулиці Личаківської обійшовся місту у 6 мільйонів євро. Попередньо, відкрити Личаківську обіцяють до 1 вересня 2018 року.

Читайте також: Що і за скільки ремонтували в школах і дитсадках Львова, - ОНЛАЙН-МАПА

Новини компаній
15:00, Сьогодні