032.ua зібрав неймовірної краси локації, які можна відвідати, не виїжджаючи з області.
ТОП-5 неймовірно красивих місць на Львівщині, які варто побачити
Урич
Урицькі скелі — пам’ятка природи та археології національного значення. Саме тут знайдені рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками давньоруської фортеці Тустань (ХІ – ХІІІ ст). У скелях вирубані гроти, підземні ходи та колодязі. Дістатися сюди можна, повернувши з траси Київ – Чоп поблизу Верхнього Синьовидного до Урича.
Читайте також: 7 мальовничих гірських озер, які варто відвідати в Карпатах
«Розточчя»
«Розточчя» — природний заповідник у Яворівському районі Львівської області. Був створений у 1984 році з метою збереження та наукового вивчення унікальних ландшафтів. Протяжність території з півночі на південь — 8 км, із заходу на схід — 12 км. З 13 липня 2017 року ділянка заповідника «Розточчя» площею 384,81 га входить у світову спадщину Юнеско.
Свірзький замок
Ще одне місце, яке, безумовно, варто відвідати, розташоване у селі Свірж Перемишлянського р-ну на Львівщині. Закладений у XV столітті замок, який первинно був оборонною мурованою спорудою, не один раз перебудовувався. Його стіни височіють на невеличкому пагорбі серед мальовничої природи.
Водоспад «Кам’янка» та «Мертве озеро»
Водоспад, що розташований у Національному природному парку «Сколівські Бескиди», має близько семи метрів висоти та дивує своєю красою. Він складається з одного каскаду, розділеного скельним виступом на два потоки. Водоспад є геологічною пам’яткою та об’єктом рекреаційного туризму. Зовсім поруч можна побачити й славнозвісне Мертве або Журавлине озеро.
Читайте також: Шевченківський гай восени: атмосферні фото скансену
Грот Прийма
Це одне з маловідомих місць Західної України, яке слід відвідати. Тут археологи знайшли найдавніше поселення — мисливський табір, а також кістки неандертальця. Сам трирівневий грот виглядає так, ніби його утворюють кістки якихось велетнів або гігантські застиглі дерева. З верхнього рівня добре видно каньйон і скелі.
Місця на карті:
*Копіювання або часткове відтворення матеріалу без письмової згоди редакції забороняється.