Новорічні свята промайнули майже непомітно і українці поступово повертаються до буденного ритму життя. Вливаються у роботу і львівські політики та чиновники, які вже навіть сесію в міській раді встигли провести.
Редакція сайту 032.ua вирішила скласти список побажань для львівських політиків та чиновників у 2018 році. Ми щиро сподіваємось, що наші мрії збудуться.
Олег Береза, керівник “Львівелектротрансу”.
З 2011 року Олег Береза доволі успішно працював на посаді директора ЛКП “Львівавтодор”. Впродовж того часу місто досягло непоганого прогресу в плані якісного ремонту доріг, а також втілило в життя найграндіозніший проект за часів незалежності у Львові - “трамвай на Сихів”. Але наприкінці минулого року мер призначив пана Олега керівником “Львівелектротрансу”.
Тож ми бажаємо Олегу Березі навести лад з міським електротранспортом, аби поїздки в трамваях та тролейбусах міста більше не асоціювалися у львів’ян зі справжнім жахіттям.
Інна Свистун, керівник управління комунальної власності ЛМР.
В листопаді 2016 року працівники Львівської міськради виявили грандіозну аферу – місто втратило право власності на майже двадцять комунальних нежитлових приміщень. Незабаром львівські ЗМІ охрестили цей грандіозний скандал “Аферою століття”.
В прокуратурі за цим фактом порушили кримінальну справу, а невдоволені активісти кілька разів пікетували міську раду Львова, з вимогою звільнити з посади керівника управління комунальної власності ЛМР Інну Свистун із займаної посади.
Тож ми бажаємо пані Свистун, по-перше, повернути викрадене комунальне майно громаді Львова, а по-друге - зробити так, аби комунальна власність більше не опинялася в руках шахраїв.
Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.
В лютому минулого року міська влада Львова вирішила перетворити комунальні стоматполіклініки в комунальні некомерційні підприємства. Логіка депутатів була простою: така реформа дозволить стоматологом заробляти гроші за надані послуги офіційно, через касовий апарат.
Хто ж тоді думав, що такі реформаторські дії так не сподобаються комунальним стоматологам. По суті, процес реорганізації відбувся лише у 1-шій стоматполіклініці, а от 3-тя, 4-та і 5-та стоматологічні клініки подали в суд та заблокували рішення міськради. Найбільші проблеми виникли в 3-тій медустанові, працівники якої на початку серпня минулого року не впустилина робоче місце нового керівника.
Ми, звичайно, хочемо побажати Володимиру Івановичу в новому році помиритися зі всіма стоматологами та довести початі реформи до кінця.
Петро Димінський, олігарх, власник футбольного клубу “Карпати”.
18-го серпня 2017 року котртеж олігарха та власника ФК “Карпати” Петра Димінського потрапив у смертельну на трасі "Львів - Краковець", поблизу села Ямельня. За офіційною версією слідства, автомобіль "Mercedes S 65 AMG", за кермом якого ніби-то був Димінський, протаранив автомобіль "Opel Astra", в салоні якого перебувала 31-річна Наталя Тріла. Вона померла на місці події. Сам Димінський 22-го серпня вилетів за кордон і досі не повернувся в Україну.
Тож ми бажаємо Петру Димінському повернутися в Україну.
Андрій Шевців, депутат міської ради Львова, фракція "Самопоміч".
Влітку 2017 року Галицький райсуд Львова оштрафував депутата ЛМР, тоді ще керівника фракції «Самопоміч» Андрія Шевціва, за невчасно заповнену е-декларацію.
Отож, хочеться побажати пану Шевціву, аби він більше не потрапляв в подібні ситуації.
Володимир Гірняк, заступник голова Львівської обласної ради.
Перинатальний центр на Дж.Вашингтона закрили на ремонт ще у 2013 році. Через постійний брак фінансування, медичний заклад ремонтують досі. Втім, є надія, що об’єкт нарешті відкриють цього року.
Принаймні, в цьому переконаний Володимир Гірняк. Ну а ми бажаємо політику довести свої слова на ділі: відкрити медичну установу та дотриматися своєї обіцянки. Вагітні жінки Вам цього не забудуть.
Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова.
Про канатну дорогу у Львові говорили вже давно, допоки в січні 2017 року виконком ЛМР не погодив детальний план її будівництва, чим фактично дав знак згоди інвесторам, які захочуть збудувати такий об’єкт в нашому місті.
Станцію канатної дороги можуть облаштувати на Губернаторських валах або на площі Старий Ринок.
Головний архітектор Львова переконаний, що задумане вдасться втілити у життя. А ми вже уявляємо щасливий натовп туристів та львів’ян, які буквально б’ються один з одним за право скористатися тим чудом - покататись на канатній дорозі у Львові.
Олег Березюк, керівник фракції “Самопоміч” у Верховній Раді України.
Влітку минулого року Олег Березюк оголосив голодування через ситуацію з вивезенням сміття у Львові. Рідне місто Березюка в той час, в буквальному сенсі потопало в смітті, через безпорадність міської влади. Втім, міський голова Львова переконував, що вивіз сміття з міста Лева блокують в самому Києві. Навіщо? А хто ж знає. Проте, Олег Березюк вирішив морити себе голодом, аби тільки визволити Львів зі сміттєвого полону.
Впродовж шести днів увага львів’ян була прикута до подій в столиці України. Люди невідривно стежили за голодуванням нардепа, і полегшено зітхнули, коли Березюк нарешті вирішив поїсти.
Тож у 2018 році хочеться побажати Березюку більше так не лякати львів’ян, вчасно харчуватися та слідкувати за здоров’ям.
Андрій Садовий, мер Львова.
На глибоке переконання Андрія Івановича, Львів - найінноваційніше місто України. Сперечатися з паном Садовим ми не будемо, тільки нагадаємо йому про найжахливішу дорогу в нашому місті - на вулиці Замарстинівській.
Востаннє мешканці вулиці бачили ремонтні бригади на вулиці Замарстинівській ще за часів Радянського Союзу. Тож ми впевнені, що час змін настав!
Сергій Бабак, радник міського голови з питань ЖКГ.
“Колапс – це коли впаде метеорит, все інше – технічні речі”, - фраза заступника мера з питань ЖКГ Сергія Бабака про ситуацію з львівськими маршрутками у 2017 році, одразу стала крилатою.
У львів’ян навіть виникла ідея відібрати в пана Сергія його автомобіль, щоби він хоча би тиждень відчував “технічні речі” особисто на собі, проїхавшись в переповнених міських автобусах.
Ми підтримуємо ідею мешканців нашого міста та бажаємо пану Сергію долучитися до поїздок в громадському транспорті Львова.
Андрій Москаленко, радник міського голови з питань розвитку.
Амбітна ідея міської ради – збудувати медіатеку для мешканці Рясного, може перетворитися на черговий довгобуд. Офіційне відкриття об’єкту вже кілька разів переносили, хоча Андрій Москаленко, обіцяв відкрити медіатеку на День Святого Миколая у 2017 році.
Тим часом на календарі - 2018 рік, а мешканці Рясного вже просто таки зачекалися на відкриття обіцяного об’єкту.
Тож бажаємо пану Андрію нарешті відкрити медіатеку в Рясному та подарувати справжнє свято мешканцям району.
Олег Синютка, керівник Львівської області.
В травні минулого року обласна влада обрала переможця конкурсу з визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу. Переможцями виявилися одразу три компанії, а чиновники у Львівській ОДА радісно потирали руки: замість одного заводу область може отримати цілих три сучасних комплекси!
Наше побажання для Олега Синютки у 2018 році просте: відкрити в області хоча би один сміттєперобний завод.
Читайте також на нашому сайті:
17 причин пишатися Львовом.