032.ua підготував для своїх читачів добірку цікавих лекцій, семінарів та подій, які відбудуться у Львові упродовж тижня, з 6 до 12 листопада.
Розвивайся: ТОП-10 цікавих можливостей цього тижня у Львові
Мандрівний Docudays UA-2017
У Львові до 9 листопада триває фестиваль документального кіно. Так, 6 листопада о 15 годині є можливість переглянути «Dixie Land» у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці (ЛОУНБ, пр. Шевченка, 13), а о 19:00 - «Народжені бути вільними» у Палаці мистецтв.
7 листопада у ЛОУНБ покажуть «Домашні ігри» (15:00) та «До скорого» (15:30), у Палаці мистецтв транслюватимуть «Природа мого серця» і «Укриття» (з 19:00).
8 листопада у Палаці мистецтв, о 19:00 покажуть фільми «Ракіяда» і «Алтимир», паралельно, о 19 годині стартують покази у Центрі Шептицького (Козельницька, 2а): «Між іншим», «Історія зимового саду», «У пошуках кращої долі».
9 листопада львів’янам покажуть «Боротьбу Джамали» о 15:00 у Палаці мистецтв та о 16:30 у ЛОУНБ. Завершить вечір трансляція «Боротьби за кінотеатр Емек» у Палаці мистецтв о 19:00. Нагадаємо, головна тема цьогорічного фестивалю — зміна клімату й захист довкілля.
Авторська екскурсія Нікіти Кадана
8 листопада о 18:30, у Центрі міської історії (Богомольця, 6) відбудеться безкоштовна авторська екскурсія художника Нікіти Кадана виставкою «(не)означені». Експозиція має на меті спонукати до роздумів та осмислення травматичних і непроговорених тем з українського минулого, зокрема, 1930-40 років.
Вистава «Лисиця з лісу Шінода»
8 листопада, о 19 годині, у Львівському обласному академічному театрі ляльок, вперше поставлять виставу «Лисиця з лісу Шінода» японського традиційного театру ляльок «Бунраку» у виконанні театрального колективу «Сарухачі-дза». Усіх, хто бажає переглянути виставу просять звертатися у департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації за номером телефону 261-22-27.
Відкрита лекція Філіпа Сендса
9 листопада, о 18 годині у Центрі Шептицького (Козельницька, 2а) відбудеться відкрита лекція юриста, учасника резонансних міжнародних судів про порушення прав людини, автора книги «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова» Філіпа Сендса. Лекція є частиною прграми «Права, правосуддя і пам’ять Львова». Мова заходу – англійська. Під час лекції забезпечуватиметься переклад. Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Буде також доступна онлайн-трансляція.
Перформанс-драма "Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла"
11 листопада о 19 годині, у Львівській обласній філармонії, поставлять музичну драму, на основі бестселлера Філіпа Сендса. Сюжет розповідає про долі трьох Юристів — ученого з Кембриджа, прокурора, і адвоката Гітлера, а також про те, як двоє випускників Львівського університету впровадили до наукового обігу юридичні терміни на позначення найжахливіших злочинів ХХ століття – "злочин проти людяності" та "геноцид" – і доклали великих зусиль, щоб їх включили у міжнародне право. Формат події — перформанс, де поєднується музика, текст і зображення. Захід проходитиме англійською мовою з українськими субтитрами. Вартість квитків — 80 — 200 гривень.
Благодійний концерт Secret Forest
9 листопада о 19 годині, гурт Secret Forest у клубі «Пікассо» представить для усіх охочих свою нову програму. У рамках концерту відбудеться благодійний збір коштів для розвитку соціального проекту "Арт-терапія для літніх людей".
Публічна дискусія «Права і правосуддя сьогодні»
10 листопада, о 17 годині, у ресторані «Ратуша» організують дискусію «Права і правосуддя сьогодні: спадки, виклики, наслідки», у межах якої правники-дослідники, практикуючі юристи та судді дебатуватимуть про те, чи «право» і «правосуддя» завжди взаємно підсилюють одне одного. У розмові візьмуть участь: суддя Європейського суду з прав людини Ганна Юдківська, професорка Колумбійського університету Лорі Дамрош, професор Університету Джорджа Вашингтона Шон Мерфі та інші. Дискусія відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом.
«Як пишатися місту? Відомі львів'яни і брендування міста»
10 листопада о 18:30, у ресторані «Ратуша» відбудеться ще одна публічна дискусія, за участі Філіпа Сендса, Ірини Старовойт, Андрія Москаленка та Нормана Дейвіса, у рамках якої обговорюватимуть відомих постатей зі Львова та їх використання у промоції міста. Дискусія відбудеться українською і англійською мовою з синхронним перекладом.
Лекція Андрія Содомори "Людина, вітер і листок"
10 листопада о 19 годині, у театрі виконавського мистецтва «Слово і голос», відомий український перекладач Андрій Содомора проведе лекцію «Людина, вітер і листок». Це буде тематичний екскурс в історію образів світової культури, у рамках проекту «Мистецький університет». Вартість квитків — 50 гривень.
Італійське бароко в Галереї мистецтв
12 листопада о 15:00, у відділі «Європейського мистецтва 19 -21 ст.» Львівської національної галереї мистецтв організовують проект за участі відомої українсько-швейцарської скрипальки Ірини Гінтової та оркестру «Collegium Musicum». У програмі: Чакона Т. Мерули, Концерт для скрипки та оркестру До мажор П. Локателлі, Симфонія Соль мажор Дж. Тартіні, Концерт для скрипки та окрестру Мі мінор Дж. Тартіні, Пасакалія Б. Маріні. Диригент - Іван Остапович. Вартість квитків 80 — 280 гривень.