Місто Львів дуже багате культурно-мистецькими подіями. Тут завжди проводяться фестивалі, ярмарки, концерти і виставки. І, до слова, вони варті того, щоб з ними ознайомитись.
Отож, сайт 032.ua склав добірку виставок, які відбуваються зараз у Львові.
Виставка живопису Володимира Луцика
Живописні полотна прагнуть індивідуального спілкування, звучать живими знаками, своєрідними тайнописами, які несуть до нас закодовану інформацію. Пізнати їхній інтелектуалізм належить активній співпраці глядача, його здатності «настроюватися» на відповідні духовні регістри.
Доки триватиме? До 19 квітня
Де? Мистецька галерея Гері Боумена, що на вулиці Наливайка, 18.
Скільки? Вхід вільний.
Виставка живопису і художнього скла Яни Масалович «Жінка»
Вона ретранслює її образ у найрізноманітніших варіаціях: спокусницею, мінливою, хвилюючою, ніжною, тендітною наче скло, а іноді такою незворушною. Жінка – це маленький всесвіт, навколо якого все обертається.Її роботи у художньому склі демонструють високий мистецький рівень, професійне володіння складними технологічними прийомами та формотворчими методами.
Доки триватиме? До 22 квітня.
Де? Галерея Львівської національної галереї мистецтв, що на вулиці Кубійовича, 35б
Скільки? Вхід вільний
Виставка живопису Мирослава Отковича
Мирослав Откович – один з найвідоміших львівських майстрів акварелі. У своїх акварельних роботах митець поєднує традиційні засоби виразності зі сучасними прийомами фактурної розробки і збагачення акварельної плями. Характерною ознакою творчості М. Отковича є поєднання технік акварелі та темпери.
Доки триватиме? До 30 квітня
Де? У Національному музеї імені Андрея Шептицького, що на проспекті Свободи, 20.
Скільки? Вхід 20 гривень.
Виставка Юрія Лесюка «Малярство»
В експозиції представлено понад півсотні декоративних композицій, наповнених гумором та гротеском. У жанрових сценах з життя Прикарпаття автор декларує власне прочитання народної поезії, музики та ноші, водночас і ностальгію за звичаями та побутом краю, в якому народився та зростав.
Доки триватиме? До 3 травня
Де? Українське мистецтво 20 ст.Відділ НМЛ ім.А.Шептицького, що на вулиці Драгоманова, 42.
Виставка «Взаємодія/Діє»
12 графічних робіт (художники: Олена Старанчук та Олег Грищенко) про реформи в Україні. Малюнки ілюструють успішні шляхи змін через взаємодію різних державних структур із громадою. Концепція розроблена командою IREX разом з МВС України. Заторкнуті питання поліцейської та пожежної реформ, прикордонної служби, гендеру, ВПО, воїнів АТО, національних меншин, усиновлення, екології, людей з фізичними вадами.
Доки триватиме? До 11 квітня.
Де? В Медіатеці, що на вулиці Мулярській, 2а
Скільки? Вхід вільний.
В галереї «Iconart» триває виставка «Контрзміна»
Сергій Радкевич презентував свою виставку «Контрзміна». Він наголошує на тому, що в сучасному світі люди женуться за модою, за новими будівлями і як наслідок забувають, чи то замальовують минувшину, ту, яку ми повинні пам’ятати.
Художник намалював святих, які нібито і є в старих-нових будівлях, а нібито через руки нових майстрів зникли, залишивши по собі лише слід від історії.
Доки триватиме? До 9 квітня
Де? В Галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart, яка розташована на вул. Вірменській, 26.
Скільки? Вхід для усіх охочих вільний
В Музеї Пінзеля триває виставка польського скульптора Адама Мияка під назвою «Зустріч»
В музеї Пінзеля презентував свої скульптури відомий польський митець Адам Мияк.
Експозиція представляє собою сучасну пластику у дереві та металі. До слова, ця виставка є першою виставкою майстра в Україні. Її ідея – презентувати сучасну скульптуру професора Адама Мияка глядачеві у своєрідному діалозі з прекрасною рококовою пластикою Іоана Георгія Пінзеля. Загалом на виставці експонується близько 15 робіт майстра.
Доки триватиме? До 14 травня.
Де? В Музеї Пінзеля, що розташований на Площі Митній, 2.
Скільки? Дорослий квиток— 5 грн, студентський — 2 грн, дитячий — 2 грн, а для групи — 30 грн.
Марта Мартинюк