Цього більше ніколи не буде у Львові: що назавжди залишиться у 2016 році

Як ви знаєте 032.ua підбиває підсумки року. І сьогодні, 31 січня, ми згадуємо ті події і факти, пов'язані зі Львовом, які назавжди залишаться в 2016 році.

Ринок Санта-Барбара.

фото: zik.ua

12 жовтня з території ринку «Санта-Барбара» було демонтовано два останні МАФи.

Нагадаємо, що підприємці ринку досить негативно відреагували на рішення міської ради облаштувати трамвайну лінію навколо ринку і більше року не могли домовитися із владою щодо нової земельної ділянки для облаштування торгових павільйонів. Зрештою міськрада і підприємці дійшли згоди і ринок перенесли на вулицю Антонича.

Загарія покинув пост начальника ГУ Національної поліції Львівщини.

12 грудня стало відомо, що Дмитро Загарія більше не очолює Головного управління Національної поліції у Львівські області.  

Нагадаємо,що Загарія два роки був керівником Головного управління МВС України у Львівській області, з листопада 2015 року – очолив Головне управління НПУ у Львівській області.

Тепер екс-керівник Нацполіції Львівщини очолить новостворене управління з питань кадрового контролю, протидії корупції та проведення люстрації у Національній поліції України, яке запрацює у 2017 році. 

Тим часом,  Головне управління Національної поліції у Львівській області очолив Генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук, доцент Валерій Середа. 

Кінець епохи ДАІ на території Львівської області

Фото: Fakty ICTV

У 2016 року настав кінець епохи ДАІ на території Львівської області.  У січні структуру державтоінспекції ліквідували, а оформляти ДТП, штрафувати за порушення та інспектувати рух на дорогах області почали працівники патрульної поліції Львова.

Демонтаж пам'ятника Тудору на площі Маланюка.

У вересні 2016 року на площі Маланюка демонтували пам'ятник Степану Тудору. Скульптуру передали до Львівської національної галереї мистецтв. Там його і зберігають.

Додамо, Степан Тудор був письменником та відомим громадським діячем у Львові в міжвоєнний період. Активно відстоював ідеї марксизму-ленінізму. Пам'ятник радянському письменникові у Львові був встановлений у 1979 році.

Нагадаємо, що у Львові заговорили про демонтаж пам’ятника, коли навколо нього 9 травня відбулись сутички.

Виселення Російського культурного центру.

8 грудня, господарський суд Львівської області постановив виселити з приміщення Російське культурне товариство. Зараз Львівська обласна рада готується до конкурсу на нового орендаря. 

Планується, що приміщення передадуть одній з громадських організацій, пов’язаних із АТО. Громадські активісти пропонують створити там культурний центр для ветеранів АТО, центр реабілітаційної та юридичної допомоги або музей.

****

Редакція 032.ua, як і всі львів'яни, сподівається, що у 2016 році залишаться також погані дороги, нелогічно високі тарифи, затори через переїзд у Рясне і затори на Городоцькій, а також корупція, шахрайство, грабежі і переповнені контейнери зі сміттям. 

Дякуємо, що перегортаєте сторінку 2016- го року разом з нами!