032.ua традиційно підготував для вас добірку цікавих лекцій та семінарів, які відбудуться у Львові цього тижня і на яких ви зможете отримати нові знання і вміння.
Seed Forum Lviv 2016.
У конференції візьмуть участь: представники інвестиційних і дипломатичних кіл, інноватори, активні студенти, представники міжнародного бізнесу, інвестори, молоді підприємці в сфері ІТ і провідні ЗМІ.
Учасники конференції матимуть можливість познайомитись з молодими засновниками інноваційних компаній, приватними інвесторами, представниками венчурних фондів, акселераторів, інкубаторів, інвестиційних компаній і провідних бізнесменів ділової спільноти України.
Під час конференції ви почуєте презентації 8 стартапів.
Відкривати Seed Forum Lviv 2016 з промовою будуть:
● Steinar Hoel Korsmo, co-founder and member of the Board of Directors Seed Forum Global;
● Mr. Fredrik Arthuer, Deputy Ambassador of Norway;
● Mr. Jørund Rytman, Member of the Norwegian Parliament;
● Dmitri Podolev co-founder and member of the Board of Directors Seed Forum Eastern Europe;
● Maksym Lysak, iHUB Lviv, Managing Partner.
Коли? 25 жовтня.
Де? У центрі інновацій та підприємництва iHUB Львів за адресою – м. Львів, вул. Замкнена, 9.
Скільки? Вхід для усіх безкоштовний за умови попреденьої реєстрації. Її можна пройти ТУТ.
Перша зустріч ініціативи «5 РЕВ’Ю» — експрес-презентації 5 бізнес-книг.
Зустріч ініціативи спрямована на подачу експрес-презентації (15 хвилин) про 5 бізнес-книг, а також відповідь на три запитання до кожної з книг. На експрес-обговоренні будуть розглянуті книги про мотивацію, психологію стосунків, позитивне мислення і вирішення конфліктів, а саме:
«Вийди за межі» Дена Вальдшмідта;
«Результативний конфлікт» П.Т. Коулмана, Р. Ферґюсона;
«Перегляд позитивного мислення» Гебріел Еттінґен;
«Не відволікайте мене» Едварда Гелловела;
«Брати чи віддавати» Адама Гранта.
Ініціатива «5 РЕВ’Ю» – 5 різних, активних та ініціативних людей, які вирішили не тільки прочитати книгу, але ще й прийняти виклик поділитися короткою презентацією про книгу з усіма охочими.
Коли? 25 жовтня. Початок о 18:30.
Де? Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7).
Скільки? Вхід безкоштовний.
Лекція «Соціокультурний вплив політичних змін після Другої світової війни на міський простір, ідентичність та культуру».
фото:http://www.korydor.in.ua/
Презентація ґрунтується на незавершеному архівному дослідженні в Польщі, в Німеччині та в Україні; у його центрі – аналіз пам’ятників, музеїв, міських вулиць і культових споруд.
Зосередившись на періодах після 1945 р. і після 1989 р., дослідник зробить огляд культурного ландшафту обох міст з кінця ХІХ сторіччя до основних подій війни.
Коли? 25 жовтня. Початок о 16:00.
Де? Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. акад. Богомольця, 6).
Скільки? Вхід вільний.
Хто читатиме лекцію?
Міхал Млинаж – докторант в Торонтському університеті. Його спеціалізація – це сучасна соціокультурна історія Центрально-Східної Європи, зокрема Польщі та України.
Лекція “Як ефективно використовувати Facebook для свого бренду/продукту”.
На лекції говоритимуть про:
- Чому Facebook - це найпотужніший бізнес-інструмент для таргетингу;
- Які платні/безкоштовні інструменти дає платформа для просування бізнесу;
- Ваш контент: як бути цікавим й водночас продавати свій товар;
- Як планувати й вимірювати результати своєї роботи.
Хто спікер?
Богдан Янатьєв вже понад 4 роки використовує на практиці сучасні механіки маркетингу. Наразі займається онлайн маркетингом в компанії з розробки мобільних додатків Stanfy, головний офіс якої знаходиться в Сан-Франциско. До цього займався маркетингом для Креативного простору та Коворкінгу “Часопис”, мережі центрів підтримки стартапів “iHUB”, а також маркетингом в команді, яка 5 років поспіль організувувала TOP5 конференцію для венчурних інвесторів та IT стартапів у Центральній та Східній Європі – IDCEE (Investor Day Central and Eastern Europe).
Коли? 26 жовтня. Початок о 18:30.
Де? iHUB Львів за адресою – м. Львів, вул. Замкнена, 9.
Скільки? 250 гривень.
Презентація українського перекладу поем Сааді Ширазі «Бустан» і «Ґулістан».
Презентація поем відбудеться за участю перекладача Миколи Ільницького. Модератор — Роман Гамада.
«Ґулістан» («Трояндовий сад», 1258) — вершинний твір перського поета Сааді Ширазі (1210–1291). Написаний у формі повчальних та захопливих оповідок, доповнених поетичними афоризмами, він увійшов до золотого фонду не лише перської, а й світової літератури.
«Бустан» («Плодовий сад», 1257) — написаний у формі віршованої поеми-маснаві, визнаний найпоетичнішим твором серед усієї суфійської літератури.
Коли? 27 жовтня. Початок о 18:30.
Де? Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7).
Скільки? Вхід вільний.
Форум командоутворення та кар’єри.
Конференція, присвячена темам мотивації та розвитку персоналу, створенню ефективних команд, грамотному менеджменту в компанії та кар’єрному росту.
Конференція збере представників різних сфер бізнесу (в тому числі ІТ-компанії), керівників підрозділів, менеджерів проектів, HR-менеджерів та всіх, хто прагне розвивати власну кар’єру, вміння вести за собою команду та розставляти пріоритети у колективі для досягнення максимального результату.
На Форумі Ви дізнаєтесь про:
- мотивацію та ефективність працівників, мотивацію в ІТ,
- комунікацію та ролі в проектній команді,
- лідерство та менеджмент в компанії,
- ведення переговорів та вирішення конфліктів,
- управління віддаленими командами,
- власний розвиток і кар’єру.
Коли? 29 жовтня. Початок о 19:00.
Де? Готель Таурус (площа Князя Святослава, 5, ).
Скільки? Вартість квитків до 25 жовтня — 1400 грн.
Лекція «Система мертва. Хай живе система! Алгоритми, мережі та колючі дроти імперій».
На лекції говоритимуть про специфіку трансформації та реорганізації модерних юрисдикцій i політичної географії впродовж останніх тридцяти років, а також про значення цих процесів для українського користувача мобільних технологій та мереж – сьогодні і в майбутньому.
Як сталося, що саме ті, хто боровся проти тоталітарної ідеології газети «Правда», тепер покладаються на алгоритмічний тоталітаризм стрічки новин Facebook? Що, окрім самої матеріальної інфраструктури, успадковане нами від тоталітарної системи? Чи вдалось нам переосмислити свою радянську суб’єктивність як привілейованих «мешканців однієї окремо взятої країни”? Чому так важко позбавитись цього спадку, який сьогодні заважає нам осмислити ідеологічні механізми інформаційного імперіалізму? І останнє: звернувшись до філософії Делеза та Гваттарі, замислимося про необхідність усвідомлення своєї міноритарної (minor) ролі в глобальних протистояннях всіх проти всіх.
Коли? 27 жовтня. Початок о 18:00.
Де? Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. акад. Богомольця, 6).
Скільки? Вхід вільний.
Хто читатиме лекцію? Лекцію прочитає Світлана Матвієнко, дослідниця медіа (PhD з історії та філософії технологій й інформаційної теорії, Університет Західного Онтаріо, 2015; та PhD з критичної теорії й теорії кіно та медіа, Університет Міссурі, 2011). Викладає на факультеті інформації та медіа-досліджень в Університетi Західного Онтаріо.