На нашому сайті триває спецпроект " Перевірено на собі". І сьогодні ми розкажемо, як керівник 032.ua вирішила перевірити на собі, наскільки це страшно і боляче - зробити татуювання.
З чого все починається.
Перше, що вам потрібно зробити – це обрати ескіз і тату-майстра. Від того, якого майстра ви оберете, залежить вигляд вашого майбутнього татуювання. Часто навіть дуже гарний ескіз в руках невмілого майстра може перетворитися на так званий «партак» і вам доведеться потім його доробляти або перебивати.
Що стосується ескізу, то його можна знайти в інтернеті або ж попросити майстра його намалювати.
У нашому випадку – ми обрали ескіз лисиці, який знайшли в інтернеті. Тату-майстер Андрій Влас, вніс разом із нами до малюнку деякі зміни. І ось результат:
Коли ескіз обрано, його роздруковують та «приміряють».
Потім майбутню татушку переводять на спеціальний папір.
Опісля майстер змащує спеціальним кремом місце, де буде зроблено тату і переводить на нього ескіз.
Далі готує робоче місце, обирає фарбу, «заряджає» голками тату-машинку і ось уже на шкірі з’являться перші контури майбутнього татуювання.
У нашому випадку процес нанесення татуювання тривав впродовж години.
Це боляче?
Комусь так, а комусь – ні. Все залежить від людини і від її больового порогу. Втім, як показує практика, жінки переносять біль під час татуювання набагато легше і спокійніше, ніж чоловіки.
Це дорого?
Вартість татуювання у кожного майстра і тату-салону різна. Андрій Влас розповідає, що вартість татуювання залежить від розміру та складності малюнку, а також від її деталізації та кольору.
Татуювання – це назавжди?
Так. Тимчасових татуювання не буває. Тому перед тим, як обирати малюнок, який залишиться з вами на все життя, потрібно добряче подумати і не квапитись з вибором. До речі, зараз татуювання можна випалити лазером, але це дуже боляче і шрам від цього все одно може залишитись помітним.
Зазвичай, коли людям набридає татуювання, вони просять «перебити» його на іншу татушку, або ж доробляють його, доповнюючи іншими елементами чи деталями.
Як доглядати за татуюванням.
Коли малюнок нанесений, подальша доля татуювання в руках самого господаря. Татушку можна легко зіпсувати, якщо неправильно за нею доглядати. А доглядати за татуювання треба впродовж двох тижнів. Зокрема, не можна ходити в сауну чи басейн. А ще не можна паритись в гарячій ванні і приймати довго гарячий душ та займатись спортом впродовж тижня, допоки шкіра не загоїться.
Окрім цього потрібно змащувати татуювання спеціальним кремом, який порадить майстер, кілька разів на добу.
Набивати татуювання чи ні - особиста справа кожного. Деякі вважають, що татуювання псує тіло, а іншим - це дуже навіть і до душі. Але якщо ви все-таки зважитеся на тату, пам'ятайте про декілька важливих речей. Перше – це вибір тату-майстра. Друге – вибір ескізу. Третє - стерильність і акуратність і четверте – правильний догляд.
Як роблять тату дивіться також на відео: