До 250-річчя великого композитора
Ніжний тембр кларнета в поєднанні з легким фортепіанним супроводом та чуттєвим голосом віолончелі - це королівське тріо.
Найкращі камерні твори Людвіга ван Бетовена та Йоганеса Брамса, де звучить кларнет, виконає зірковий склад львівських музикантів - Тарас Демчишин, Максим Римар та Мирослав Драган.
Тарас Демчишин - кларнет
Максим Римар - віолончель
Мирослав Драган - фортепіано
Л. Бетовен - Дует для віолончелі та кларнета No.1 до мажор
Л. Бетовен - Фортепіанне тріо сі-бемоль мажор, ор. 11 (“Gassenhauer“)
Пауза
Й. Брамс - Соната для кларнета No.1 фа мінор
Й. Брамс - Тріо для кларнета, віолончелі та фортепіано
Про виконавців:
Тарас Демчишин.
Симфонічний диригент, кларнетист. Володар першої премії Конкурсу диригентів Діхлера 2018 року у Відні, лауреат конкурсу диригентів в місті Алмати (Казахстан) у 2019 році. У 2014 заснував оркестр “Beethoven Sinfonietta” в Японії, диригентом якого є донині.
Диригував та працював із симфонічними та камерними оркестрами, такими як Симфонічний оркестр "Саварія" в Угорщині, Hibiki Strings та Kitakyushu Symphony Orchestra в Японії, національним оркестром Казахстану та камерним оркестром Leopolis в Україні.
Тарас Демчишин народився у Львові в сім'ї відомих музикантів - диригента і композитора Ростислава Демчишина та співачки Лесі Боровець.
Навчався у Спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької у класі Карла Геннела, закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка в класі Юрія Корчинського. Навчався в Музичній академії Akademie für Tonkunst м. Дармштадт (Німеччина) в класі професора Міхаеля Шмідта. За допомогою стипендії Villa Musica він переїхав до Берліна, де з відзнакою закінчив Музичну школу Ганна Ейслера.
Продовжив кар’єру в Японії, де з 2007 по 2018 був кларнетистом Токійського симфонічного оркестру (Kyushu Symphony).
У 2010-му дебютував як диригент разом із Kitakyushu Symphony Orchestra. Вчився на диригента у Ueno Gakuen University та ЛНМА ім. М. Лисенка.
Брав майстер-класи з диригування у Відні у професора Віденського музичного університету Йоганнеса Вільднера.
Як диригент та кларнетист випустив чотири офіційні компакт-диски та виступав з концертами в Японії, Іспанії, України та Німеччини.
Нині навчається на магістратурі у Львівській національній музичній академії на симфонічному диригуванні в заслуженого артиста України, професора Івана Юзюка.
Максим Римар
Свою музичну освіту розпочав у віці чотирьох років. Вже за три роки здобув перші нагороди на українських та міжнародних конкурсах.
В 2006 році став представником України в Юнацькому Оркестрі Центральної Європейської Ініціативи (CEI-Youth Orchestra), диригент Ігор Коретті-Курет; З 2007 до 2009 був концертмейстером віолончельної групи. Виконував соло з камерним складом оркестру в Європейському Парламенті (Брюссель, Бельгія, 2008).
Вищу освіту здобув в Київський Національній Музичній Академії України ім. П.І.Чайковського (2007-2012, ступінь магістра з відзнакою).
Як соліст та учасник музичних колективів відвідав 39 країн світу – від Канади до Японії.
Приймав участь у майстер-класах з професором Клаудіо Касадеєм (Італія) у 2008 році та організованими “Vere Music Fund” майстер-класах з професором Леонідом Гороховим (Німеччина) у 2019 році.
Співпрацював з такими диригентами: Рікардо Муті, Ігор Коретті-Курет, Георг Кугі, Мартін Кершбаум, Пол Манн, Деніел Хансон, Пол Генрі, Дмитро Яблонський, Володимир Сіренко, Володимир Сивохіп, Микола Дядюра, Аллін Власенко, Олексій Баклан, Алла Кульбаба, Володимир Кожухар, Віктор Олійник, Герман Макаренко, Тетяна Калініченко, Іван Чередніченко, Володимир Солонько, Юрій Літун, Іван Остапович.
Деякі з колективів, в яких приймав участь: учасник віолончельного тріо колективу “Сестри Тельнюк”, оркестр “Віртуози Києва, CEI-Youth Orchestra (Італія), оркестр Національної Опери України (Київ), “New Era Orchestra”, ансамбль “Київ Бароко”, оркестр “Колегіум Київ” та інші.
Як соліст співпрацює з Львівським органним залом та Mirror Hall Львівської Національної Опери.
З травня 2019 року працює в Національному театрі опери та балету України (Київ).
Мирослав Драган
Відомий львівський піаніст-соліст та концертмейстер, Заслужений артист України.
Навчався у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької, Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка у проф. Лідії Крих, там же закінчив і аспірантуру (клас проф. Марії Крих). Лауреат Міжнародного конкурсу камерних ансамблів «Золота осінь» (Хмельницький) та джазового фестивалю «ДжазФест – Поділля, 2011». Працює у Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка.
Інтенсивно концертує в Україні та за кордоном (Польща, Німеччина, Швейцарія). Є постійним учасником різних музичних фестивалів: «Київ Музик Фест», «Прем’єри сезону» (Київ), «Контрасти», «Віртуози» (Львів), ім. І. Стравінського (Луцьк), «Барви музики» (Вінниця), «Два дні і дві ночі» (Одеса), концертів серії «Нова музика в Україні» під керівництвом В. Рунчака. Здійснив ряд прем’єр сучасної української (твори І. Соневицького, Р. Сімовича, Є. Станковича, Г. Ляшенка, Ю. Ланюка. О. Козаренка, Г. Гаврилець та ін.) та зарубіжної (Т. Такеміцу, В. Рімм, Р.Валлін, Е. Кнапік, Дж. Крамб, Д. Лігеті та ін.) музики.
Мирослав Драган співпрацював з М. Абрамян (віолончель, Вірменія), Л. Прунару (скрипка, Румунія-Швейцарія), А. Війтовичем (альт, Велика Британія), А. Фальосою (скрипка, Норвегія), Н. Джуриним (віолончель, США), солістами «Covent Garden», співаком А. Шкурганом. Здійснив ряд записів на компакт-диски, зокрема: «Музика до «Кобзаря» Шевченка» М. Лисенка, «Львівський Моцарт» з музикою Ф.К. Моцарта, приймав участь у постановці та запису ораторії А. Онеггера «Жанна д’Арк на вогні» в Парижі в 2005 р.
За концертні програми фортепіанного дуету О. Рапіта – М. Драган нагороджений обласною премією ім. С. Людкевича (2009).
Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!
Про карантинні обмеження та інше:
? Постанова Кабінету Міністрів # 392 від 20 травня 2020 року (зі змінами від 8 липня 2020 року) - щодо послаблень в галузі культури
? Протокол # 30 Обласної комісіі ТЕБ і НС - «Діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв.м»
Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//вікові обмеження: ~7+//