Увага! Achtung! Attention! Без СМС та квитків у касах! Для всіх, хто цікавиться сферою IT, хотів би розпочати там свою кар'єру або прокачати скіли.
Ми запрошуємо вас 14 листопада до ITEA — познайомитися, дізнатися більше про наші курси, а також послухати виступи трьох наших спікерів. Про IT простими словами. З реальними прикладами. Так, знову — адже ми за корисні івенти!
Про що виступи?
- «Айтішник — робота мрії?»
- «Добре айтішникам, у них хата біла, жінка мила, зарплати космічні».
Зруйнуємо цей міф та розповімо, як все відбувається насправді.
В програмі:
- Робота айтішника: очікування/реальність
- IT — робота мрії чи суцільне пекло?
- Стартовий набір айтішника: з чого почати
- «Хлопче, ти джун чи мідл?»: градація айтішників
- Front end vs Back end: як робиться магія
Спікер — Боровий Андрій, практикуючий програміст, викладач ITEA. 10+ років в сфері розробки. Майстерно володіє ручним тестуванням. Самостійно розробляв навчальні програми курсів та у співавторстві написав книжку «Комп’ютерні мережі». Наразі займає посаду QA engineer, Darwin’s Grove LLC. Працює з популярними баг-трекерами Bugzilla та Assembla. «Front end як він є» «Front end-розробник — це ж дизайнер веб-сторінки? Чи що ти там робиш?»
Ми на пальцях доступно пояснимо, що ж собою являє Front end та кому буде цікавим такий напрямок. Обіцяємо — зрозуміє навіть ваша бабуся.
В програмі:
- Публічно про особисте: чим Front end притягнув спікера?
- Front end-публіка: хто зацікавиться цим напрямком і що вам далі робити
- Поняття Front end
- Посібник як потрапити в IT: розробка першого проекту
- Як виглядає сучасний Front end
- Процес Front end-розробки та технології, які використовуються
Спікер — Василь Тусюк, Front end-developer в Symphony Solutions, викладач в ITEA. 4 роки комерційного досвіду. Затятий фанат React і JSX. Пройшов шлях від HTML-верстальника до React-розробника. «Хто такий хороший бізнес-аналітик і як ним стати?» Колись один мудрець сказав: «У світі існує три речі, на яких стоїть наше життя». Люди, які знають це правило, вміють скеровувати своє життя у потрібне русло. Будемо вчитися цій майстерності та водночас познайомимося з правилом трьох — і все заради бізнес-аналізу.
В програмі:
- Три цінності БА
- Три основні компетенції БА
- Три базові інструменти, які бізнес-аналітик повинен знати і застосовувати
- Три дієві скіли бізнес-аналітика
- Три великі фейли для БА
- Три лайфхаки від БА Спікер
Головко Олена, бізнес-аналітик, викладач ITEA. 6 років досвіду в BA. Працює в іноземній ІТ-компанії. Має досвід в роботи в логістичному, аграрному, інженерному доменах. Вільно володіє БА-компетенціями та БА-техніками, а також має практичні знання по впровадженню гнучких методологій в управлінні проектами. Автор курсу «Принципи взаємодії ІТ та бізнесу»
Де: ITEA, вул. Героїв УПА, 80
Коли: 14 листопада
Час: 19:00
Скільки: безкоштовно — ноу мані, але багато хані. Тільки за умови попередньої реєстрації! Квитки тут https://openitea.ticketforevent.com/ Обіцяємо насичений та інформативний вечір і кавоперерву, яка зближає. Тож приходьте, задавайте питання нашим спікерам, знайомтеся та заряджайтеся!