До Дня захисту дітей

У Львові на Левандівці проведуть святковий захід, під час якого на гостей свята чекатимуть концерт дитячих творчих колективів, свято морозива зі смачними подарунками, а також виставка фотографій юних жителів району.

Також охочі дітлахи зможуть спробувати себе у грі на музичних інструментах під час майстер-класу, який проведе Народний дім Левандівка. Спеціально для цього в парку буде працювати «дитяча музична альтанка».

Окремою цікавинкою заходу стане фотовиставка, яка розміститься між деревами на мотузках. Кожен зможе принести фотографію себе маленького чи своєї дитини, онука та зробити з неї експонат виставки.

Окрім цього заплановане свято морозива, де малеча отримає багато чудових емоцій, забав, а також подарунків. «На Повітряній більше дітей» є виразником початку доброї традиції залучення місцевого бізнесу до культурного життя району.