11:04, 11 вересня 2014 р.
Троє бійців АТО підуть на вибори від партії Мера Львова Андрія Садового
Усі вони – бійці батальйону «Донбас».
Троє військових батальйону «Донбас» підуть на парламентські вибори у складі партії «Самопоміч», лідером якої є наш мер Андрій Садовий. Про це у Facebook написав командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.
Чому? Тому що ця команда нам подобається, тому що Львів і Донецьк з Луганськом повинні протягнути один одному руки і зшивати країну
«Троє з «Донбасу» зараз у списку Самопоміч. З РПР, люстраційним комітетом і мером Львова Андрієм Садовим. Чому? Тому що ця команда нам подобається, тому що Львів і Донецьк з Луганськом повинні протягнути один одному руки і зшивати країну. Коли нас стравлюють один з одним, розповідають про бандерівців і бандитів з Донбасу - страждає вся Україна, наші кишені чистять, а закінчується все «ДНР» і «ЛНР», - написав Семенченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
Роман Безсмертний: Чому безліч мирних планів не приведуть Україну до справедливого миру?
Політична реклама
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
19:41, 29 січня
16:06, 29 січня
10:39, 23 січня
10:20, 28 січня
11:17, 26 січня
live comments feed...
Коментарі