а що думаєте Ви?
11:26, 31 січня 2014 р.
Львів'яни переконані: Львів чекає снігова катастрофа, як торік 15 березня (ФОТО, ВІДЕО)
а що думаєте Ви?
Упродовж 28-29 січня внаслідок погіршення погодних умов на території області відсутній доїзд до 64 населених пунктів та ускладнений до 62 населених пунктів у 10 районах області. Львів'яни переконані — нас чекають сильні морози, а снігу буде так, як і 15 березня, - повідомляє кореспондент 032.ua
У ГУ ДСНС у Львівській області журналістам 032.ua розповіли, що упродовж вчорашнього дня рятувальниками здійснено буксирування 78 автотранспортних засобів, в тому числі 2 карет швидкої допомоги, 6 автобусів, 38 великовантажних автомобілів та 32 легкових автомобілів. Надано допомогу 210 особам.
Львів'ян така погода лякає і вони згадують снігопад 15 березня та прогнозують розвиток таких подій і сьогодні . “Я пам'ятаю тоді вже до обіду більше половини громадського транспорту не їздило. Ввечері транспорту фактично не було. Люди йшли пішки з одного кінця міста в інший. А сьогодні вранці у Львові вранці була така заметіль! Думаю ситуація повториться і нас чекає така ж снігова катастрофа як і торік”, - розповідає львів'янка, Наталія.
Нагадаємо, за інформацією «гарячої» лінії міста, станом на ранок на 7 год для посипання вулиць використано 298 м куб піскосуміші. До прибирання залучали снігоприбиральну техніку – загалом 80 одиниць. Прибирати місто продовжуватимуть і протягом дня.
Фото 30 січня 2014 року:
Фото 15 березня 2013 року:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:20, 28 січня
11:17, 26 січня
10:39, 23 січня
live comments feed...
Коментарі